Calendar
-
Kategorie
-
Štítky
1968 akční Aki Kaursmaki americký Andrea Absolonová animovaný asterix Babylon Bastard beseda Bod obnovy Bratři Brežněv Brutální vedro Celine Song Centrum Malina ceny český film Chlapec a volavka cvičení cyklistika D´Artagnan Dánsko detektivka dobrodružný Dokonalé dny dokument dospělí drama Dubček Dumas Esa z pralesa Eva Green evangelická fara Fantastická parta farmarsky trh film film pro děti Finsko Francie František Kriegel Gump jsme dvojka háčkování historický horor Hospodářský Invalida Je mi ze sebe špatně Její tělo Jim Jarmusch Jižní Korea Johnny Depp Karel Roden KC Fara kino kino kotelna kino Libčice KLDR komedie koncert Korea Kotelna kotelna a uhelný mlýn koupaliště Křenková Kriegel krimi kurzy Lea de Mae Leonardo da Vinci letectví Letní kino Libčice lišky lištičky Mads Mads Mikkelsen Malina Martin Groman Mašínové Maverick Max a Mája mazanec Michal Stehlík Mijazaki mikuláš Milady Nerozlučná dvojka Nicolas Cage Nina a ježkovo tajemství obelix Osvětim pečení Pekařství Libčice Petr Nikolaev Philippe Lacheau plovárna pohádka pomlázky Přepište dějiny Přišla v noci pro děti Rambo Ratatouille Regina Rázlová retro rodinný rodinný film romantický ruční práce Rudolf Hoss scif-fi Sestry v sedle Sestry z kouřové sauny sokol soutěž Sylvester Stallone Tady Havel slyšíte mě? Tancuj Matyldo thiller To se mi snad zdá Tom Cruise Tomáš Töpfer Tonda Slávka a kouzelné světlo Top Gun Tři mušketýři Ukrajina USA Úsvtik Vánoce; adventní trhy velikonoce Vicky Krieps Vietnam Vincent Cassel Vynálezce vztahový western Wim Wenders Woody Allen workshop Zachraňte tygra Zásah štěstí Železní bratři Ženský kruh životopisný Zóna zájmu zvířecí
Letní cvičení
Sokolovna Libčice
Srp 20 @ 20:00
“Bratrská pomoc”, výstava fotografií k příležitosti 50. výročí srpna 1968
Obřadní síň MěÚ Libčice
Srp 21 @ 14:00 – Srp 31 @ 18:00
Posvícení
Kostel sv. Bartoloměje
Srp 23 – Srp 27 celý den
Schovanky: zahradní koncert
farní zahrada - katolický kostel
Srp 24 @ 19:00
Novákův a Grunclův memoriál
areál šplhu, plovárna Libčice
Srp 25 @ 8:30
3. farmářské trhy
Kotelna, Areál Šroubáren
Srp 25 @ 9:00 – 12:00
Fotbal: AFK Libčice – AFK Milovice (1. kolo)
fotbalové hřiště
Srp 25 @ 17:00
Letní cvičení
Sokolovna Libčice
Srp 27 @ 20:00
Letní kino: Sedmero krkavců
Libčická plovárna
Srp 31 @ 20:00
Dožínkové setkání
Úholičky
Zář 1 @ 11:00 – 18:30
Fotbal: AFK Libčice – SK Benátky B. (2. kolo)
fotbalové hřiště
Zář 1 @ 17:00
schůze LOS s fotografováním
restaurace na plovárně
Zář 2 @ 18:00
Farmářské trhy
Kotelna, Areál Šroubáren
Zář 8 @ 9:00 – 12:00
Memoriál Josefa Pospíšila
Libčická náplavka
Zář 8 @ 10:00